• +38(093) 290 05 57
  • irc.volvol@gmail.com

Реєстрація шлюбу у скорочені строки

КП "ІРЦ" організує проведення державної реєстрації шлюбу у скорочені строки.

Для того, щоб одружитися за добу потрібно:
- звернутися в КП "Інформаційно-розрахунковий центр" (м.Володимир-Волинський, вул.Устилузька, 17 (Приміщення ЦНАП»)) з документами:

  1. Якщо ви раніше не були одружені, то достатньо мати з собою лише паспорти. У разі коли один або обидва закоханих є громадянами іншої країни, то окрім  паспортного документа іноземця необхідно подати його переклад українською, засвідчений належним чином, та документи, які підтверджують легальність перебування в Україні.
  2. Якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, необхідно також надати документи, які підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним. Це може бути свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу чи про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб тощо.
  3.  Іноземці так само мають надати документи, які підтверджують припинення шлюбу в країні проживання або громадянства. Відповідно до діючих міжнародних норм ці документи  мають бути належним чином засвідчені. Це може бути консульська легалізація або апостиль.

- визначитися з датою та місцем одруження;
- заключити договір та оплатити послуги;
- прийти на власне весілля
 Усім молодятам бажаємо безмежного кохання, миру й злагоди, любові і щастя на довгі роки сімейного життя!

 Телефон для довідок: 093 29 00 557